Волинська область, Любомльський район

Поліцейські офіцери громади отримали новий службовий автомобіль

Дата: 11.06.2020 16:38

В рамках пілотного Проєкту «Поліцейський офіцер громади», який стартував в Україні у травні 2019 року за підтримки уряду США, поліцейські офіцери Вишнівської громади отримали новий службовий автомобіль марки Renault Duster.

Ключі від автомобіля новим «шерифам» вручив голова Національної поліції України Ігор Клименко. Представляли нашу громаду сільський голова Віктор Сущик та новопризначені поліцейські: Богдан Остапчук та Максим Савош. На заході також були присутні керівники області – Юрій Погуляйко та Ірина Вахович, представники місцевої влади, органів місцевого самоврядування.

Всього у Волинській області 25 ОТГ отримали службові автомобілі.

Вишнівська сільська рада одна з перших в районі взяла участь в цьому проєкті, який є продовженням впровадження реформи поліції, метою якого є тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та мешканцями сільської місцевості, орієнтація на її потреби. Це наступний крок у реформі Національної поліції України, який дасть змогу швидше реагувати на локальні проблеми у громаді, збільшити рівень довіри до правоохоронців.