Подаруй бібліотеці книгу

Дата: 12.06.2020 19:18

Велике Вам спасибі, шановні мешканці Вишнівської громади, читачі, які люблять книги і хочуть нею поділитися з іншими!

Дарунки книг в рамках акції "Подаруй бібліотеці книгу" бібліотекам – це форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Більше  125 примірників книг  поповнили фонд бібліотеки с.Вишнів і будуть корисні всім. Хавхун Людмила Іванівна принесла чимало цікавої, потрібної літератури. Серед подарованого сучасна художня література та класика.

Якщо у Вас удома є прочитані книги, Ви можете подарувати їм нове життя.  Запрошуємо всіх долучитися до благодійної акції «Подаруй бібліотеці книгу!». Можливо, саме Ваша книга стане комусь у пригоді: спонукає замислитись, чи дасть пораду, а може просто стане  гарним співрозмовником чи додасть гармонії у життя.

Ми впевнені, що подаровані Вами книги знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними. Віримо, що добрі справи завжди повертаються добром.