Відбулась нарада працівників закладів культури

Дата: 15.06.2020 08:54

11 червня 2020 року відбулась нарада з елементами тренінгу для працівників структурних підрозділів комунального закладу «Центр культури, мистецтв, естетичного виховання та спорту». Лариса Марчук, директорка КЗ «Центр КМЕВС», відкриваючи теоретичний блок, особливу увагу приділила  організації роботи в умовах пандемії, заслухала звіт працівників за результатами роботи сільських клубних та бібліотечних закладів за період карантину. Крім того, на нараді були розглянуті наступні питання:

- аналіз виконання галузевих планів роботи;

- проведення заходів по відзначенню різноманітних дат та подій;

- інноваційні підходи у діяльності бібліотечних закладів;

- благоустрій територій, закріплених за закладами культури.

Практичний блок наради мав на меті показати, що працівники культури постійно мають займатися самоосвітою, шукати нові методи, прийоми, інноваційні технології у роботі із відвідувачами. Тому вони, під керівництвом Катерини Богомаз, методистки КЗ «Центр КМЕВС», ознайомились із вправами для дітей з посібника «Як приборкати Книжкозавра?»,  частину яких випробували на собі, що подарувало позитивні емоції всім учасникам. Крім того, працівники культури розглянули основні зміни до правопису української мови.

Наприкінці плідної наради керівниця побажала учасникам натхнення, взаєморозуміння та успіху.