Читай - перемагай

Дата: 18.06.2020 11:40

Фото без описуКомунальний заклад «Центр культури, мистецтв, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек запрошує користувачів бібліотек громади взяти участь у Читацькому марафоні, який стартує 17 червня 2020 року. Що ж, читаймо правила та рушаймо обирати книжки за темами?

Що таке читацький марафон?

Правила – прості: 25 завдань та 25 книжок, які потрібно прочитати до 25 вересня 2020 року. Гра ця дуже проста – виконати якнайбільше книжкових завдань, які ми вигадали для вас. Порядок виконання завдань – довільний, починаєте з того завдання, яке вам сподобалось найбільше.

Приз Читацького марафону:

Серед учасників, які виконали усі 25 завдань, розіграється три сертифікати на 500 гривень. Найактивніший конкурсант отримає сертифікат від сільського голови, Віктора Сущика, переможець у дитячій віковій категорії – від ГО «Наша файна громада», переможець у дорослій віковій категорії – від КЗ «Центр КМЕВС».

Правила участі в Читацькому марафоні:

1.      Заповнити заявку у найближчій бібліотеці про те, що ви берете участь Читацькому марафоні.

2.      Обрати завдання та книжку, яка до нього пасуватиме.

3.      Прочитати книжку та написати відгук будь-якого обсягу у своєму профілі в facebook, instagram (посилання опублікувати в групі Бібліотеки Вишнівської ОТГ або переслати на електронну адресу kz.ckmevs@gmail.com) також можна подати в письмовому вигляді (здати в бібліотеку). До відгуку обов’язково додати власне фото книжки (електронна книжка — теж книжка) та вказати номер завдання наприклад «Читацький марафон -1». Число наприкінці означає порядковий номер завдання. У разі відсутності технічних можливостей для виконання цієї умови, звернутись до бібліотекаря.

4.      При виконанні всіх 25 завдань надсилайте нам повідомлення про фініш (kz.ckmevs@gmail.com) або повідомте у найближчу бібліотеку. Повідомлення приймаємо до 25 вересня.

Результати конкурсу будуть висвітлені на сайті громади 30 вересня 2020 року та повідомлені переможцям особисто.

За додатковою інформацією звертайтесь у бібліотеки громади або за номером телефону : +380982337519.

Завдання Читацького марафону – 2020:

1. Французька література

2. Пригодницька або історична проза

3. П’єса або проза Лесі Українка.

4. П’єса будь-якого автора.

5. Книга волинського письменника.

6. Книга про кохання.

7. Сучасна підліткова література.

8. Книжка, за якою зняли серіал або фільм

9. 10 поезій Ліни Костенко

10. Фентезі

11. Книга про природу.

12. Книжка на ваш вибір

13. Книга про гроші.

14. Книга британської класики.

15. Квіти на книзі або в книзі.

16. Книжка з дуже довгою назвою

17. Українські автори, які народились влітку.

18. Жінка – головна героїня.

19. Художня література США

20. Книга, назва якої у формі запитання.

21. Події відбуваються влітку

22. Казка.

23. Мандрівки світом (хай хоч так будуть).

24. Книга улюбленого автора.

25. Книга про сім’ю або дітей.