З Днем дільничного офіцера поліції України!

Дата: 18.06.2020 15:11

18 червня святкують своє професійне свято дільничні офіцери поліції сектору превенції Любомльського ВП ГУНП у Волинській області Максим Савош та Богдан Остапчук, які обслуговують територію Вишнівської об’єднаної територіальної громади.

Професія дільничного — одна з найважливіших  і найвідповідальніших серед інших  професій. Наскільки професійно він робить свою справу —  настільки спокійно почуваються мешканці громади.

Витримка, коректність при спілкуванні   з жителями громади, висока професійність —  усі ці якості співробітників служби дозволяють  поліції гідно виконувати свої обов’язки. Безумовно, дуже важливо, щоб сучасний дільничний інспектор мав відповідний рівень освіти, необхідну культуру спілкування, був професіоналом у вищому розумінні цього слова. Але все ж таки головне — треба дорожити тією довірою, якою обов’язково віддячать люди, коли переконаються, що він небайдужий  до їх проблем.

Шановні дільничні інспектори! Дозвольте побажати вам завжди зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Нехай у ваших родинах живуть радість, достаток і злагода!