Коли професія - це покликання!

Дата: 19.06.2020 14:14

21 червня в Україні святкуватимуть День медичного працівника. Бути медиком - це найскладніша і найвідповідальніша робота у світі. Вона вимагає бути сильним, сміливим та вміння робити складні рішення. У світі немає нічого дорожчого за життя і здоров'я людей, і кожен працівник медичної галузі про це знає, бо саме на його плечі покладена величезна відповідальність за збереження цих цінностей. Саме своєю добротою, чуйністю та терпінням Ви повертаєте сотні і тисячі людей до повноцінного життя, даруєте віру та надію на швидке одужання. Приємно відзначити, що навіть за умов тяжких випробувань пандемією, спричиненою коронавірусною хворобою COVID-19, медики  змогли злагоджено працювати та виступати єдиним лікарським фронтом, не знижуючи обсягів та якості медичної допомоги.

З нагоди професійного свята керівництво Вишнівської сільської ради, в особі сільського голови Віктора Сущика, першого заступника сільського голови Галини Федончук, заступника сільського голови-начальника гуманітарного відділу Василя Стрільчука, привітали та відзначили подарунковими наборами та грамотами працівників медичної галузі району і Вишнівської громади. Побажали міцного здоров’я,  професійного вдосконалення і добробуту. А у сім'ях - миру, добра і родинного затишку, поваги та шани від вдячних пацієнтів. На завершення урочистостей акомпаніатор КЗ «КМЕВС» Вадим Мирон, син  Ніни Мирон, яка працює у медичній сфері понад 45 років, подарував їй, а також усім присутнім музичне вітання .

Крім цього, на медичні заклади Вишнівської громади була передана гуманітарна допомога від Міжнародного благодійного фонду «Карітас Україна»  у вигляді засобів індивідуального захисту та предметів першої необхідності для роботи працівників галузі охорони здоров’я, а саме: костюми біологічного захисту, захисні окуляри, респіратори, маски, рукавички та дезинфікуючі засоби.