Шановні господарі рідної землі!

Дата: 19.06.2020 15:12

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня фермера!

Цього року 19 червня на виконання відповідного Указу Президента України Володимира Зеленського в Україні вперше на державному рівні відзначається День фермера.

Хочемо доземно вклонитися і подякувати Вам за любов до землі, за наполегливість, за  терпіння і витримку, уміле господарювання, мудрість. Нехай не переводиться селянський рід на українській землі, а праця, відданих їй трударів буде належно оціненою.

Нехай щедро родять ниви та лани, хай  завжди буде мирним небо, світить лагідне сонце, а в кожному домі панують любов та злагода!

Нехай добробут, радість і відчуття гармонії з природою стануть винагородою всім фермерам Вишнівської громади. Нехай Божа іскра Вашого таланту спалахне в серцях дітей та онуків, які продовжать славний рід хліборобів на нашій квітучій і благословенній українській  землі!

Бажамо Вам щастя, міцного здоров’я, невичерпної снаги та нових вагомих трудових здобутків в ім’я нашої Вишнівської громади та неньки-України.