Волинська область, Любомльський район

Вітаємо переможця конкурсу «МІСЦЕВІ ІНІЦІАТИВИ 2020 РОКУ»

Дата: 25.06.2020 17:05

Конкурсна рада з проведення конкурсу проектів Місцевих ініціатив Вишнівської ОТГ 2020 року,  після ретельного відбору, рада повідомити, що переможцем цьогорічного конкурсу визначено проект "Активне дозвілля-здорові діти", автором якого є Володимр Гвізда. Переможцю було вручено сертифікат на отримання гранту в розмірі 44940 гривень .

Висловлюємо подяку усім авторам поданих проектів і надіємось, що  з кожним роком кількість активних та ініціативних жителів нашої громади буде тільки збільшуватись.

Запровадження конкурсу Місцевих ініціатив на території Вишнівської ОТГ відбувається втретє, оскільки одними з головних напрямків оптимального розвитку громади є налагодження конструктивної співпраці громадян і влади,  та, першочергове врахування думки й пропозицій громадськості у вирішенні пріоритетних завдань розвитку території.

Короткий опис проекту-переможця:

Придбання та встановлення  на діючому дитячому майданчику с. Римачі спортивного комплексу «MARIO», який дасть можливість активізувати та згуртувати дітей Римачівського старостинського округу до активного способу життя та живого спілкування, яке є важливим для розвитку особистості кожної дитини  зокрема.