Визначено переможницю конкурсу "Караоке на дивані"

Дата: 26.06.2020 12:48

Сьогодні, 26 червня, відбулось підбиття підсумків конкурсу “Караоке на дивані”, який відбувся з нагоди Дня молоді. Усі учасники величезні молодці. Дякуємо кожному, хто взяв участь у конкурсі, а також тим, хто протягом тижня голосування підтримував конкурсантів. Якби не ваші вподобання, то було б дуже важко визначити переможців, бо всі гідні звання "Найкращий співак конкурсу "Караоке на дивані". Загалом на конкурс було подано 10 відеозаписів. За кількістю «лайків», відповідно до умов конкурсу, переможницею стала Вікторія Клекоцюк, набравши станом на 12.00 годину 26 червня 2020 року  - 401 голос.

Комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради запрошує переможницю та учасниць конкурсу отримати свої призи за адресою с. Вишнів, вул. Незалежності 80а,  (2 поверх, каб.11).

Вітаємо всіх учасників конкурсу та зичимо їм подальших успіхів і здобутків!