Увага! Оголошено конкурс на посаду директора Олеської ЗОШ І-ІІІ ст.

Дата: 01.07.2020 14:16

про проведення конкурсного відбору

на посаду директора Олеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Найменування закладу: Олеська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Юридичне та фактичне місцезнаходження: 44356  Волинська обл., Любомльський р-н, с.Олеськ, вулиця Лесі Українки, будинок 57.

Найменування посади: Директор Олеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Умови оплати праці: визначається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 "Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери", наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 "Про впорядкування умов праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ" та умов контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: Директором може бути особа, яка  є громадянином України, вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні  магістра (спеціаліста), стаж  педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографія  та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копія паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною)  не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідка про відсутність судимості;
  • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.
  • декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2019 рік.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою).

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Прийом документів для участі в конкурсі: з 01 липня 2020 року по 30 липня 2020 року

Конкурс складається з таких етапів:

1. прийняття рішення про проведення конкурсу;
  2. оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;
  3. прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;
  4. перевірка поданих документів на відповідність встановленим законодавством вимогам;
  5. допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
  6. ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу освіти;
  7. проведення конкурсного відбору;
  8. визначення переможця конкурсу;
  9. оприлюднення результатів конкурсу;
  10. погодження кандидатури на сесії сільської ради;
  11. укладення строкового трудового договору (контракту).

Документи приймаються за адресою: с.Вишнів, вул. Незалежності, 80а, 2-й поверх, кабінет №8

Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок:

тел. (03377) 32342, 0966632964; osvita.vyshniv@gmail.com

Контактна особа: Марцинішин Антон Борисович.