Довідка про проведену роботу

Дата: 07.07.2020 17:17

06 липня 2020 року під час реєстрації неповнолітніх, звільнених від відбування покарання з випробуванням, які перебувають на обліку Любомльського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Волинській області  було проведено зустріч з представниками Любомльський районний відділ УДСНС України у Волинській області, зокрема 10-а державна пожежно-рятувальна частина.Фото без опису

Під час якої Панасюком Вадимом, начальником караулу 10 ДПРЧ УДСНС України у Волинській області, старшим лейтенантом служби цивільного захисту, було проведено екскурсію по частині, поінформовано щодо специфіки роботи рятувальників, надано рекомендації щодо дій населення в надзвичайних ситуаціях, під час пожеж та небезпек природного характеру, нагадано про найбільш поширені ризики,  з якими  можна зіткнутися під час літніх канікул. Сподіваємось, що ця зустріч виявиться корисною для юнаків, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації та дозволить правильно вчинити в кризовій ситуації.

Провідний інспектор
Любомського районного сектору
філії Державної устаної «Центр пробації»
в Волинській області