Як пройшло свято Івана Купала у закладах культури Вишнівської громади

Дата: 08.07.2020 16:14

Масштабних купальських святкувань цього року не було у зв’язку із карантином, однак у рамках святкування Івана Купала у закладах культури Вишнівської громади відбувся ряд цікавих тематичних  заходів. Традиції наших предків та сучасний побут були вміло  висвітлені у підготовлених відеороликах та бібліотечних виставках.

Особливого колориту додало  дійство "Купальська ніч спустилася на Став...", під час якого учасники фольклорного колективу «Мале Перевесло»  продемонстрували онлайн давні традиції Купальської ночі.

Ще раз вітаємо зі святом, нехай гарний настрій та усмішка на вашому обличчі з’являється не тільки у свята, а й у будні дні. А кожному, хто вірить в диво, нехай зустрічається справжнісінька квіточка папороті кожного дня.