Оголошено V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020»

Дата: 04.08.2020 09:34

З метою сприяння розвитку сільських територій та регіональної економіки, підвищення привабливості життя у селі, онлайн-виданням AgroPortal оголошено V Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2020».

Конкурс проводитиметься з 13 липня по 15 грудня 2020 року за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні, подача заявок на конкурс – з  13  липня  по  31  серпня  2020  року, його призовий фонд складає 100 тис. грн.

Форматом конкурсу передбачено відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій, розробленого громадою для свого населеного пункту, реалізація якого сприятиме вирішенню проблем охорони навколишнього середовища, управління відходами, відновлювальної енергетики, зеленого туризму, реконструкції історико-культурної спадщини.

Детальніше з умовами проведення V Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2020» можна ознайомитись на сайті AgroPortal (http://agroportal.ua/ua/publishing/konkurs/startuet-v-vseukrainskii-konkurs-neveroyatnye-sela-ukrainy-2020/) у розділі «Конкурс».