Підписано угоду про співпрацю

Дата: 14.08.2020 23:20

Вишнівська сільська рада, в рамках програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, бере участь в міжнародному проекті технічної допомоги "Зміцнення потенціалу добровільних пожежно-рятувальних підрозділів в порятунку постраждалих від нещасних випадків на дорогах Люблінського воєводства та Волинської області".

В рамках проекту заплановано створення добровільних пожежно-рятувальних підрозділів при ОТГ, проведення навчання з порятунку постраждалих у ДТП сертифікований спеціалістами з Польщі та України, забезпечення підрозділів дорожньо-рятувальним обладнанням, тощо...

Днями, між сільським головою Віктором Сущиком та директором КУ "Агенція розвитку Єврорегіону Буг" Іриною Ітані було підписано угоду про співпрацю, якою передбачено принципи та процедури співпраці, а також взаємні зобов'язання сторін з метою реалізації проекту.