Відбулась нарада керівників закладів освіти Вишнівської ОТГ

Дата: 25.08.2020 09:40

Відбулася нарада керівників закладів освіти Вишнівської сільської ради. З вітальним словом до директорів ЗЗСО та завідувачів ЗДО звернувся сільський голова Віктор Сущик. Окрім того, він проаналізував роботу закладів освіти у 2019-2020 навчальному році та подякував педагогам за старання та прикладені зусилля. Про основні вимоги щодо дотримання протиепідемічного режиму та профілактичні заходи під час освітнього процесу повідомив Микола Гуняга – спеціаліст Любомльського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області. Провідний інспектор Любомльського РВ УДСНС України у Волинській області Інна Дрозд проаналізувала проведені заходи для дотримання пожежної безпеки у закладах освіти, зосередила увагу на проблемах та шляхах їх вирішення. Про організацію освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році в умовах пандемії розповів заступник сільського голови-начальник гуманітарного відділу Василь Стрільчук. Антон Марцинішин, головний спеціаліст гуманітарного відділу, проаналізував готовність закладів освіти Вишнівської сільської ради до нового навчального року, ознайомив присутніх зі структурою оформлення основної підготовчої документації, ознайомив із основними нормативно-правовими документами стосовно початку 2020-2021 навчального року. Завідувач КУ «Методичний центр» Ольга Романюк зосередила свою увагу на питанні організації методичної роботи у 2020-2021 навчальному році та особливостях підвищення кваліфікації.