В Олеську пройшов творчий звіт будинку культури

Дата: 27.08.2020 15:28

«Хотіла б я піснею стати…» під такою назвою в  Будинку культури с. Олеськ відбувся творчий звіт аматорських  колективів та окремих виконавців присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки.

У  залі Будинку культури була представлена книжкова виставка «Ні я жива, я вічно буду жити».  У святковому заході взяли участь самодіяльні колективи художньої творчості:  аматорський фольклорний колектив «Терниця», вокальний ансамбль «Колорит». Приємне враження своїми виступами справили на глядачів солісти: Вікторія Панасюк, Ірина Стрелюк, Катерина Дзей  та ін.

Програма концерту складалася з поезій «співачки досвітніх вогнів», яскравих вокальних творів на її вірші, українських народних пісень.
Фіналом звіту був твір Лесі Українки   «До тебе Україно», яку виконали всі учасники концерту. Колективи показали відпрацьований, цікавий репертуар, спеціально підготовлений до творчого звіту.