Ми пам’ятаємо своїх героїв…

Дата: 28.08.2020 15:45

Вишнівська сільська рада не забуває героїв, які віддали своє життя, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої країни та підтримує сім’ї загиблих учасників АТО.

Відважні українські воїни стали символом гідності, адже кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за нову, відроджену Україну. Саме їхні подвиги надихають сотні тисяч українців на боротьбу з ворогом. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками, які втратили своїх синів.

Напередодні Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за українську незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, сільський голова Віктор Сущик відвідав матерів, які виростили мужніх та сміливих патріотів. Окрім того, до Дня знань дітям загиблого учасника АТО Юрія Гіля було подароване шкільне приладдя.

Впевнені, що ніщо не замінить дітям батька, а батькам сина, але так хочеться, щоб у житті цих людей було побільше хороших та світлих моментів.