2 вересня 1945-го року завершилася Друга світова війна - найбільша трагедія ХХ століття

Дата: 02.09.2020 15:10

Фото без опису   Сьогодні керівництво Вишнівської сільської ради, працівники закладів культури та освіти, учні,  жителі громади вшанували пам'ять загиблих у роки Другої світової війни, взявши участь у покладанні квітів з нагоди відзначення 75-ї річниці закінчення Другої світової війни.

Саме в цей день, 2 вересня 1945 року був підписаний Акт про повну капітуляцію Японії, згідно з яким останній агресор припинив військові дії, звільнив військовополонених і цивільних осіб.

Щорічно в річницю закінчення Другої світової війни в Україні та світі проводять урочисті покладання квітів до меморіалів та інші пам'ятні акції, присвячені великій перемозі.

З Днем закінчення Другої світової війни! Будемо сподіватися, що подібного більше не повториться!