СЕСІЯ

ВИШНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

ЛЮБОМЛЬСЬКОГО  РАЙОНУ  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

15.01.2018                                                                                         №1/05-33

Про скликання 30 позачергової сесії

сьомого скликання сільської ради

Вишнівської сільської ради 2018 року.

Відповідно статті 46 пункту 5 Закону України «Про  місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Вишнівської сільської ради сьомого скликання:

Скликати 30 позачергову сесію Вишнівської сільської ради сьомого  скликання 19 січня 2018 року о 12 годині в приміщенні сільського будинку культури села Вишнів.

На розгляд  29 позачергової  сесії винести наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного 30 позачергової сесії сільської ради сьомого скликання.

Інформує: Сущик В.С.- сільський голова

2. Про виконання звіту сільського бюджету за 2017 рік.

Інформує:  Голуб М.В. - головний бухгалтер

3. Про  встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території Вишнівської сільської ради.

Інформує:головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Вишнівської сільської ради-Ющук Л.В.

4. Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Вишнівської сільської ради.

Інформує: головний спеціаліст-бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Вишнівської сільської ради-Ющук Л.В.

5.Про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, затвердження Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

6. Про ставки земельного податку на території Вишнівської сільської ради.

Інформує: начальник відділу з питань земельних ресурсів, кадастру та екологічної безпеки Вишнівської сільської ради-Дитина А.І.

7.Про звільнення від сплати податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

8. Про звільнення від сплати земельного податку в 2018 році.

9. Про внесення змін до штатного розпису.

10. Про ставки транспортного податку на території Вишнівської сільської ради.

Сільський голова                                                                В.С.Сущик