Вишнівська сільська рада об’єднана територіальна громада
Любомльський район, Волинська область

Вишнівською сільською радою ОТГ розпочато написання стратегічного плану розвитку громади 

 

    

 

            Вишнівська сільська об’єднана територіальна громада утворена в грудні 2016 року в рамках адміністративно-територіальної реформи.

            17 серпня 2017року за участі експерта з регіонального розвитку Волинського відокремленого підрозділу установи «Центру розвитку місцевого самоврядування», координатора робочої групи Гоцалюка Петра Павловича відбулось перше засідання робочої групи з підготовки стратегічного плану розвитку Вишнівської громади.  Учасники засідання дізналися про методологією стратегічного    планування, розглянули  форми анкет для опитування мешканців громади та підприємців, які на нашу думку знають найкраще проблеми села.

            Плануючи розвиток інфраструктури громади, дуже важливим і ключовим є виявлення реальних потреб жителів, бачення проблем їх очима, визначення пріоритетів у вирішенні тих чи інших проектів. Саме тому, формуючи та створюючи головний стратегічний документ розвитку нашої території, ми  хочемо  залучити якомога ширше коло жителів громади до співпраці, обговорення, дискусії, до живого діалогу задля написання максимально реального та якісного соціально-економічного  плану розвитку нашої об’єднаної громади.

wink« повернутися до списку новин