КОНКУРС

Дата: 05.10.2017 16:51

Вишнівська сільська рада оголошує конкурс на визначення кращих ініціатив жителів Вишнівської  об’єднаної  територіальної громади на 2017 рік.

Ціль грантового конкурсу: сприяти самоорганізації жителів Вишнівської об’єднаної громади шляхом підтримки ініціатив громадських організацій, органів місцевого самоврядування та ініціативних груп, спрямованих на вирішення актуальних місцевих проблем.

Учасники конкурсу: подають ініціативні групи, громадські об’єднання (ГО), органи самоорганізації населення (ОСН), бюджетні установи, які знаходяться на території Вишнівської сільської об’єднаної територіальної громади.

ПРІОРІТЕТИ:

1.      Благоустрій вулиць, зон відпочинку (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення та освітлення території, впорядкування кладовищ тощо).

2. Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.

3.      Організація дозвілля (проведення спортивно – масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових та спортивних майданчиків для дітей та молоді, культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, облаштування місць для проведення змістовного дозвілля тощо).

4. Покращення екологічної ситуації (створення нових зелених зон, облаштування, встановлення смітників, ліквідація стихійних сміттєзвалищ, тощо).

5.      Розбудова, збереження та відновлення історично – культурної спадщини територіальної громади ( ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, відродження місцевих народних традицій та  свят, тощо).

6.      Впровадження енергозберігаючих заходів.

7.      Підтримка та розвиток освітніх, культурних і творчих ініціатив (створення умов для самовираження дітей та молоді).

8. Розвиток фізичної культури і спорту (облаштування відкритих спортивних майданчиків та стадіонів в освітніх закладах і місцях масового відпочинку населення, ремонт та оснащення спортивних залів, у тому числі придбання спортивного інвентарю та спортивної форми);

9.      Інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Максимальний розмір гранту: 30 000 грн.

Організація чи ініціативна група, що бере участь у конкурсі повинна забезпечити не менше 10% бюджету проекту власним внеском фінансовим, або внеском своїх партнерів. Власний внесок може бути реалізований також матеріалами чи роботами учасниками проекту.

В рамках відкритого конкурсу не передбачена підтримка проектів, направлених на отримання прибутків, не фінансується заробітна плата.

Прийом проектних заявок – з 05 жовтня 2017 року до 03 листопада 2017 року

(до 16.00 год) . Реалізація заходів – протягом 1,5 місяця з дня підписання угоди про реалізацію гранту 2017 року  ( листопад-грудень 2017 року). Оголошення результатів конкурсу – протягом 10 днів з дня закінчення прийому проектних заявок 2017 року.

Для отримання гранту слід направити заповнену форму проекту із додатками на електронну адресу: vyshniv.lbm@gmail.com із зазначеною темою «конкурс ініціатив»

Повний пакет документів, положення та форму проекту Ви можете отримати на сайті  Вишнівської  сільської ради – https://vyshniv-rada.gov.ua/

Пакет конкурсних документів має містити:

–   заповнену форму проекту відповідної форми;

–   перелік учасників ініціативної групи (для ініціативних груп);

–   бюджет ініціативи;

–   додатки.

Розгляд пропозицій здійснюється конкурсною комісією.

Ініціативи (проекти) не рецензуються і не повертаються незалежно від результатів розгляду. При подачі проекту конкурсна комісія   підтверджує його отримання присвоєнням спеціального номера проекту, який повідомляється керівнику проекту.

Про позитивний розгляд проекту (ініціативи) конкурсна комісія   повідомляє письмово чи листом на електронну адресу та призначає дату підписання договору після попереднього інструктажу стосовно звітності за виконання проекту.

За консультаціями можна звертатися за телефоном 0664870215  (Галина Карпівна), або на електронну пошту vyshniv.lbm@gmail.com

до рішення Вишнівської сільської  ради

18.08.2017 р. № 23/2017-44

Форма подання проекту, реалізація якого відбуватиметься в рамках  Програми підтримки ініціатив жителів Вишнівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік

Назва ініціативи (проекту):

Місце реалізації проекту (населений пункт):

Загальний бюджет проекту:

Очікуваний обсяг співфінансування від Вишнівської сільської ради:

ПІБ керівника проекту:

Телефон (мобільний):

Електронна адреса:

Короткий опис (що хочете зробити, який план дій та хто партнери):

Перелік категорій населення, на які спрямовані результати проекту (кількість бенефіціарів)

Термін реалізації проекту (з-по)

Очікуваний результат (що зміниться після вашого проекту):

*Я надаю свою добровільну та однозначну згоду (дозвіл) на обробку моїх  персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI

____________________________________________________________________

(дата)                                                    (підпис)                                               (ПІБ)

Перелік учасників ініціативної групи (не менше 3-х осіб)

(назва ініціативи)

Прізвище Ім’я По-батькові:

Дата народження*

Адреса реєстрації*

Конт. телефон.

Підпис

1.

2.

3.

Вказавши ці дані, я надаю свою добровільну та однозначну згоду (дозвіл) на обробку моїх  персональних даних згідно Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI.

Бюджет ініціативи

(назва ініціативи)

Статті витрат

Плановий обсяг фінансування на реалізацію, тис.грн.

Примітки

з бюджету