Вітання з Міжнародним днем музики

Дата: 01.10.2020 14:28

На 1 жовтня припадає Міжнародний день музики. Це яскраве і чудове свято музикантів і меломанів, яке знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють всі незалежно від національності, віку та соціального статусу.

Споконвіку людина черпає у цьому чистому джерелі натхнення й сили, світлі сподівання та чисті прагнення. В чарівних мелодіях – радість буття, краса людської душі, велич людини-творця.

Щира подяка всім, хто дарує нам незабутні хвилини спілкування з цим прекрасним, вічним, неповторним мистецтвом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя, миру й добра, невичерпного натхнення та підкорення нових творчих вершин задля подальшого збагачення духовної скарбниці українського народу! Нехай у Ваших душах завжди звучить яскрава і світла мелодія, а серце ніколи не збивається з ритму!