Вітання зі святом

Дата: 09.10.2020 12:52

9 жовтня, православні віряни відзначають велике свято, пам’ять одного з апостолів Іоанна Богослова. В цей день багато чого не можна робити, а також існують прикмети, до яких потрібно дослухатися.

Церква називає цього святого – Божим мандрівником. Якщо Ви в дорозі, помоліться Іоанну Богослову, він захистить від нечисті, яка живе на узбіччях і перехрестях, а також вбереже в дальній дорозі. Також він є покровителем митців, художників і іконописців. В цей день вони моляться своєму захиснику і просять допомоги та натхнення. Під час іконопису, митці зображали Іоанна з орлом, на іконах святий зображений з птахом, це символізує політ богословської думки.

Вітаємо всіх жителів громади зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, всеосяжного щастя та Божого благословення!