Вітання до Дня пошти

Дата: 09.10.2020 12:54

Щороку 9 жовтня відзначають Міжнародний день поштової служби. У цей день прийнято вітати всіх працівників пошти з професійним святом. Воно було засноване в 1969-му році з ініціативи Організації Об'єднаних Націй.

Дату 9 жовтня обрали через те, що саме в цей день в 1874 році представники 22 країн підписали Бернський договір та заснували Генеральний поштовий союз. Ця організація в свою чергу стала прототипом Всесвітнього поштового союзу, членами якого наразі є 189 держав усього світу, у тому числі й Україна.

Дорогі листоноші! Важливою і значущою є Ваша повсякденна місія. Бажаємо, щоб завжди за свою суспільно необхідну працю, ви отримували лише щиру вдячність від людей. Нехай же і надалі Вам завжди вистачає сил і снаги, терпіння і творчої наснаги, витривалості та успіхів на роботі, затишку і благополуччя в родинному колі. Гарного Вам настрою та міцного здоров’я!