Змінимо коло друзів

Дата: 09.10.2020 15:08

05 жовтня 2020 року в Любомльському районному секторі філії Державної установи « Центр пробації » в Волинській області було проведено захід на тему: «Змінимо коло друзів».

З неповнолітнім, звільненим від відбування покарання з випробуванням, було обговорено роль родини  та оточення в процесі формування та розвитку особистості неповнолітнього, виховний вплив батьків, родичів, друзів та інших близьких людей на формування життєвих орієнтирів дитини.

До роботи з підлітками було залучено Аліну Мороз – спеціаліста відділу у справах дітей сім’ї та молоді виконавчого комітету Любомльської міської ради. Юнакам було наголошено на необхідності дослухатися до порад батьків в різних життєвих ситуаціях, на серйозності у виборі друзів.

Провідний інспектор Любомльського районного сектору філії
Державної  установи  «Центр пробації»
в  Волинській області
Ольга ВАСЮТИЧ