ЦНАП у Вишнівській об’єднаній територіальній громаді надає 126 послуг

Дата: 15.10.2020 09:55

Нагадуємо, що в минулому році, в листопаді, відбулася знаменна подія для Вишнівської громади – відкрито Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), який повністю відповідає сучасним вимогам і європейським зразкам. Головна мета його роботи -  надання якісних адміністративних послуг, яких на сьогодні затвердженими є 126, включно з реєстрацією актів цивільного стану, місця проживання, земельними питаннями, послугами соціального захисту.

Спеціалістами ЦНАПу є досвідчені працівники наших колишніх сільських рад, які пройшли підготовку в міжнародних групах навчання за курсами європейського зразка. У нас працює єдиний в усьому районі ліцензований спеціаліст, який має право на видачу витягів з державного кадастрового реєстру. Зараз проходить інтенсивна підготовка до впровадження електронного документообігу.

ЦНАП розташований на першому поверсі новозбудованої адміністративної будівлі і є доступним для людей з інвалідністю. Дизайн приміщення центру розробили експерти Програми «U-LEAD з Європою». Програма також облаштувала меблями та технікою шість робочих місць.