Дитячий майданчик села Римачі поповнився новими конструкціями

Дата: 15.10.2020 10:39

Цьогоріч Вишнівська об’єднана територіальна громада проводила конкурс проєктів «Місцеві ініціативи 2020». У червні конкурсна рада, після ретельного відбору, обрала переможця. Ним став проєкт «Активне дозвілля – здорові діти», автором якого є Володимир Гвізда. Переможцю було вручено сертифікат на отримання гранту в розмірі 44940 гривень.

За ці кошти було придбано дитячий ігровий комплекс «Марлен» та два спортивні тренажери т. м. GRIG (м. Харків).  Ініціативною групою в складі Олександра Шостака, Олега Карповича, Олексія Шнайдера, Павла Копєлєва, Олексія Гвізди, Богдана Горика та Ярослава Пархомука було оплачено доставку даних елементів з м. Харків до с. Римачі в сумі 7 500 грн. Встановити ігрові конструкції допомогли Олексій Шнайдер, Олександр Гвізда та Олександр Серганчук.

Дитячий майданчик існує для активного відпочинку дітей. Прохання до батьків, провести бесіду з дітьми на тему безпеки поводження на даних конструкціях та дотримання чистоти на території. Дякуємо всім, хто брав участь у реалізації даного проєкту та закликаємо жителів села підтримувати там належний порядок.