Відбувся творчий звіт Вишнівського КЗ «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту»

Дата: 20.10.2020 11:15

Нещодавно відбувся творчий звіт Вишнівського КЗ «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради присвячений 150-ій річниці з дня народження видатної української письменниці Лесі Українки.

Ця урочиста подія отримала назву «Ні, я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!» Розпочався захід літературно-музичною композицією «Весна і мрії». Присутніми тут були і танці «Веснянка», «Пробудження мавок», які виконали учасники танцювального гуртка «Любисток»; сценка «Розмова Лесі з бабусею» (виконали учасники драматичного гуртка: Наталія Пилипюк та Юлія Сахарук); у виконанні вокального тріо у складі: Ірини Мирон, Аліни Коцури та Людмили Лонюк звучала пісня на слова відомої письменниці «Давня весна».

Дуже зворушливо та проникливо читала вірш Лесі Українки «Твої листи пахнуть зів’ялими трояндами» Оксана Роспутняк. Душевно звучала музична композиція «Я за тобою», яку виконав вокальний дует у складі : Антона Марцинішина та Ірини Шахраюк. Аматорський вокальний колектив «Вишневий цвіт» надзвичайно професійно виконав пісню «Надія».

Мали місце у творчому звіті пісенні номери, які зачаровували милозвучністю. Це: «Лукашева сопілка» (у виконанні Дарини Лонюк і Валерія Зданевича), «Над Україною» (у виконанні солістки КЗ «Центр КМЕВС» Юлії Сахарук), «Дощик накрапає» (у виконанні аматорського вокального колективу «Вишневий цвіт»). Фіналом заходу стало виконання усіма учасниками пісні «Рідна земля».

Творчий звіт показав хороший художній та організаційний рівень, тематичну довершеність музичних номерів. Його репертуарна палітра містила літературну спадщину Лесі Українки, твори інших авторів про поетесу.