Відбувся творчий звіт Машівського сільського будинку культури

Дата: 06.11.2020 12:06

На одному диханні відбувся творчий звіт аматорських колективів та окремих виконавців Машівського сільського будинку культури. Концертна програма під назвою «Нехай мої струни лунають», присвячена 150-й річниці з дня народження Лесі Українки, розпочалась із сольного виступу аматорки сцени Софії Шишути «Коли дивлюсь глибоко в любі очі…».

Кожен виступ був неповторним і незабутнім — бентежив душу, хвилював серце, а то й викликав чисту сльозу. Своє пісенне мистецтво подарували і солісти Богдана Сущик «Сім струн», Леся Шишута «На зеленому горбочку», Володимир Клейзун «Горить моє серце», і вокальний колектив «Гламурні молодички». У залі сільського будинку культури милувала око всіх присутніх виставка, присвячена творчості Лесі Українки, яку зібрала та підготувала бібліотекар Валентина Корчук.

Творчий звіт Машівського сільського будинку культури вкотре продемонстрував, що заклади культури громади і надалі залишаються невичерпним джерелом творчості, тим культурним осередком, де аматори сцени можуть особисто долучитись до мистецтва і гармонійно розвиватися.