СВЯТО У ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ

Дата: 11.11.2020 15:02

9 листопада - свято у творчих людей: Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Відзначення Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури у процесі відродження єдності національної свідомості.

Завдяки неосяжній культурній спадщині наш народ  протягом століть зберігав у народних традиціях свою самобутність та духовність, і тепер розкриває нашу суспільну сутність та навчає прийдешні покоління бути справжніми українцями.

У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається народним мистецтвом. Тому крім працівників культури, в цей день найщиріші привітання приймали аматори сцени, без яких важко уявити будь-який мистецький захід. У кожен свій виступ вони вкладають душу.  Їх самовіддана творчість вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією. Дякуємо  за творчий неспокій, громадську активність, за щирість та талант.  Ви даруєте незабутні хвилини радості спілкування зі світом мистецтва, розвиваєте кращі народні традиції, вносите в буденне життя гарний настрій.

Тож бажаємо Вам невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення і самореалізації, родинного затишку  у домівках та мирного неба над нашою Україною!