З Днем працівників сільського господарства!

Дата: 15.11.2020 08:39

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро і сердечно вітаємо Вас з професійним святом!

Праця хліборобів в усі часи була і залишається нелегкою, але такою важливою і потрібною, від якої залежить добробут і благополуччя людей. Завдяки Вашим знанням і природній мудрості, наполегливості і невтомному працелюбству живе українське село, колоситься золотиста українська нива.

Ми вклоняємось тим, для кого важка селянська праця була і залишається сенсом життя, хто попри всі негаразди чесно і сумлінно робить свою справу.

У цей святковий день бажаємо всім працівникам галузі  успіхів у праці, міцного здоров’я і благополуччя у родинах. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі будуть добро і злагода!

Дякуємо також аматорам сцени та працівникам закладів культури, які долучились до створення відеолистівки: вокальному колективу "Молодички" Машівського сільського будинку культури, Людмилі Лонюк художньому керівнику комунального закладу "Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту", фольклорному колективу "Терниця" Олеського сілького будинку культури, Катерині Дзей солістці Олеського сільського будинку культури та Аліні Лойко директору Радехівського сільського будинку культури.