Профілактична робота з сім’ями та дітьми

Дата: 19.11.2020 15:56

18 листопада дільничними офіцерами Вишнівської громади Богданом Остапчуком, Максимом Савошем та фахівцем із соціальної роботи Наталією Ряпич була проведена профілактична робота з метою перевірки належних умов проживання дітей в с.Радехів, с.Чмикос, с.Олеськ, с.Глинянка. Працівники Вишнівської сільської ради відвідали 6 сімей, де виховуються 14 дітей, які знаходяться в складних життєвих обставинах. З сім’ями проведено інформаційні хвилини  щодо дотримання температурного режиму в будинку, дотримання правил протипожежної безпеки при пічному опаленні, профілактики вірусних та інфекційних хвороб, створення належних умов для проживання та виховання дітей.

Також в Олеській ЗОШ І-ІІІ ступенів фахівець із соціальної роботи Наталія Ряпич здійснила просвітницьку роботу щодо запобігання правопорушенням  і  пропаганди здорового способу життя серед учнів. А офіцери громади провели індивідуальні бесіди з дітьми схильними до правопорушень та з дітьми, які потребують корекції поведінки. Адже Однією з найактуальніших проблем сьогодення є зростання правопорушень, учинених дітьми, підлітками, молоддю.