Про внесення змін до складу робочої групи, яка здійснює заходи у сфері попередження насилля в сім’ї, гендерної дискримінації та протидії торгівлі людьми

Дата: 09.01.2019 15:23

Фото без описуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 №111 «Про затвердження Державної соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2020 року» Плану заходів Міністерства освіти і науки щодо протидії торгівлі людьми на період до 2020 року, затвердженого наказом від 08.04.2016 №405, Закону України від 07.12.2017 №2789-ІІІ «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Закону України від 20.09.2011 №3739-VІ «Про протидію  торгівлі людьми» та з метою забезпечення взаємодії старостинських округів із органами, установами, на які покладається здійснення заходів з попередження насилля в сім’ї, гендерної дискримінації та протидії торгівлі людьми...

Розпорядження сільського голови Вишнівської сільської ради від 08.01.2019р. № 6/01-03