З Всесвітнім днем дитини!

Дата: 20.11.2020 12:51

Сьогодні, 20 листопада, увесь світ відзначає Всесвітній день дитини. Адже саме в цей день, більше 30 років тому, була прийнята Конвенція ООН про права дитини, яка є основоположним документом для захисту та дотримання цих прав.

В Україні Конвенція була ратифікована у 1991 році задля того, щоб гарантувати індивідуальні права дитини на повний розвиток можливостей в умовах, вільних від голоду, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань. А також забезпечити право кожної дитини -  на сім'ю, піклування та турботу.

У Всесвітній день дитини Вишнівська сільська рада приєднується до цієї славної ініціативи і вітає всіх дітей громади та тих, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі!

Бажаємо зануритися у свято щастя, посмішок і щирої дитячої радості. Нехай ваші родини будуть міцними, єдиними, надійними і люблячими. Нехай звучить дитячий сміх, народжуються надії і здійснюються мрії!