Учень Машівського НВК виборов перемогу на обласному гумористичному фестивалі

Дата: 24.11.2020 16:22

З метою з виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді, розвитку творчих здібностей, відкриття юних обдарувань, сприяння популяризації художнього читання, театрального мистецтва 09 листопада 2020 року на базі Волинського обласного центру естетичного виховання дистанційно відбувся обласний фестиваль юних гумористів «Гумор і сміх об’єднують всіх», участь в якому взяли 250 учнів та вихованців закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти. У молодшій віковій категорії І місце виборов учень Машівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Влащук Андрій, який вразив членів журі акторською майстерністю, харизматичністю та талантом.

Вишнівська сільська рада щиро вітає Андрія та його наставницю Валентину Киричук, бажає їм подальших успіхів у творчих конкурсах різних рівнів.