28 листопада о 16.00 год. запалімо свічку пам’яті у власній оселі та у своїй душі!

Дата: 28.11.2020 11:37

Голодомор 1932-1933 рр. – одна з найстрашніших трагедій в історії, геноцид українського народу вчинений комуністичним режимом.

Щороку в Україні у четверту суботу листопада на пам’ять про тих людей, які померли з голоду, запалюють свічки. Цього року 28 листопада, о 16.00 годині, Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання на знак вшанування всіх убитих голодом.

Шановні жителі громади, у спільній молитві згадаймо усіх жертв голодоморів, запалімо свічку пам’яті у власній оселі та у своїй душі!

Висловлюємо співчуття нащадкам, родинам загиблих. Бажаємо, щоб на столі завжди був хліб, щоб ніколи у дітей не бачити голодних очей, щоб люди завжди мали достаток, а держава була могутньою, процвітаючою.

Хай оберігає нас Господь від будь-якого лиха.