Про скликання 2 сесії сільської ради, яка відбудеться 23 грудня 2020 року об 11:00 год. в залі засідання сільської ради

Дата: 11.12.2020 20:39

Сільський голова  Віктор Сущик  видав розпорядження від 11.12.2020 року № 206/01-03 «Про скликання  2 сесії сільської ради», яка відбудеться  23 грудня  2020 року  об 11.00 год.  в  залі засідання сільської ради.

На розгляд сесії виноситься наступні питання:

1.1.Про затвердження розпоряджень сільського голови видані в міжсесійний період.

1.2.Про внесення змін до структури апарату та виконавчих органів Вишнівської сільської ради

1.3.Про упорядкування умов оплати праці та штатних розписів апарату та структурних підрозділів Вишнівської сільської ради на 2021 рік

1.4.Про затвердження Положення «Про відділ бухгалтерського обліку та

звітності Вишнівської сільської ради»

1.5.Про бюджет сільської ради на 2021 рік

1.6.Про затвердження  Регламенту Вишнівської   сільської  ради

1.7.Про внесення змін  в найменування закладів освіти та культури

1.8.Про реорганізацію Хворостівської сільської ради шляхом приєднання до Вишнівської сільської ради

1.9.Про утворення Хворостівського старостинського округу Вишнівської сільської ради Любомльського району Волинської області

1.10.Про виготовлення печатки та штампів

1.12. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Вишнівської сільської ради на 2021-2025 роки

1.13.Про Програму соціального захисту населення Вишнівської сільської ради на 2021-2025 роки

1.14. Про затвердження Програми мобілізаційної підготовки та мобілізації, забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України до лав Збройних Сил України на строкову військову службу, службу за контрактом та до інших військових формувань на 2021 – 2022 роки.

1.15. Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель Вишнівської сільської ради на 2021-2025 роки

1.16.Про продовження терміну дії Програм та Положень

1.17 Про затвердження Положення про порядок надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади

1.18.Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Вишнівсь-кої сільської ради Ковельського району Волинської області та опис посвідчення

1.19.Про затвердження плану роботи Вишнівської сільської ради на  2021 рік

1.20. Про затвердження проектів землеустрою  щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність.

1.21.Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність.

1.22.Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та виділення земельних часток (паїв).

1.23.Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

1.24.Про надання дозволу на розробку ПДП Вишнівській сільській раді.

1.25.Про розірвання договорів оренди земельних ділянок які перебувають в користуванні  ФГ «АГРО-ТРОХ».

1.26.Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу в оренду земельних ділянок невитребуваних (нерозподілених) часток (паїв).

1.27.Про затвердження програми розвитку земельних відносин  та охорони земель на території Вишнівської сільської ради на 2021-2025 р.

1.28.Про затвердження проектів детальних планів територій.

1.29. Про затвердження генеральних планів сіл Радехів та Римачі.

1.30  Про внесення змін до рішень сільської ради.

1.31 Про розірвання договору оренди земельної ділянки яка перебуває в користуванні  ФГ «РОМАНОВА ВАЛЕРІЯ ІВАНОВИЧА».