Матерям - героїням Любомльщини вручено високі державні нагороди

Дата: 16.12.2020 17:07

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину - непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п`ять і більше дітей.

Тож, сьогодні, 15 грудня, робочий кабінет голови райдержадміністрації гостинно приймав кращих представниць Любомльського краю - жінок особливих, яким за материнську самовіданність, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України присвоєно почесне звання “Мати-героїня”.

Урочисто вручив високі державні нагороди жінкам голова районної державної адміністрації Ігор Оксенчук за участю голів об’єднаних територіальних громад: Любомльської міської - Романа Ющука, Головненської селищної - Миколи Демедюка та Вишнівської сільської - Віктора Сущика.

Звертаючись до присутніх голова райдержадміністрації Ігор Оксенчук зазначив , що багатодітні матері заслуговують на найбільшу подяку та вдячність і від держави, і від своїх дітей, і від кожного з нас. Адже ростити таку кількість дітей, встигати працювати, поратись по господарству та турбуватися про сім`ю - вчинок воістину героїчний.

Посадовець висловив вдячність матерям-героїням за їх натрудженні руки, недоспані ночі, мужність та самопожертву, чуйне материнське серце і безкорисливу любов.

Відповідно до Указу Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесне звання "Мати-героїня" присвоєно:

• Лукашук Надії Володимирівні, жительці с.Приріччя, матері 6 дітей;
  • Морозюк Тетяні Миколаївні, жительці с.Почапи, матері 7 дітей;
  • Орищук Тетяні Вікторівні, жительці с.Машів, матері 7 дітей;
  • Пех Ользі Володимирівні, жительці с. Заозерне, матері 5 дітей;
  • Хомічук Оксані Валеріївні, жительці м.Любомль, матері 9 дітей;
  • Кохтюк Світлані Володимирівні, жительці м.Любомль, матері 5 дітей;
  • Панасюк Галині Адамівні, жительці м.Любомль, матері 6 дітей;
  • Соколовській Валентині Андріївні, жительці смт.Головне, матері 6 дітей.

Сайт Любомльської РДА