Завершився онлайн-конкурс читців-декламаторів до дня Святого Миколая «Ой, хто, хто Миколая любить...»

Дата: 17.12.2020 12:59

У четвер, 17 грудня, завершився онлайн-конкурс читців-декламаторів до дня Святого Миколая «Ой, хто, хто Миколая любить».

Участь у конкурсі взяли 32 відеороботи. Талановиті учасники, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, проявили творчі здібності, креатив та фантазію у підготовці своїх робіт

Роботи учасників були представлені на сторінці Вишнівської од’єднаної територіальної громади в мережі Facebook, де за допомогою онлайн-голосування всі охочі мали змогу проголосувати за вподобану відеороботу.

Конкурсанти змагались в двох вікових категоріях:

• «Малята» (до 9 років);
  • «Діти» (10 -14 років­).

Отже, переможцями конкурсу стали:

• у віковій категорії «Малята» – Ніка Калішевич с.Висоцьк (1 місце – 316 голосів), Павліна Баришпіль с.Римачі  (2 місце – 294 голоси), Оксана Кратюк с.Коцюри (3 місце – 190 голосів), Максим Дудка с.Римачі (3 місце – 181 голос);
  • у віковій категорії «Діти» - Анастасія Денисюк с.Римачі (1 місце – 224 голоси), Вікторія Ряпич с.Коцюри (2 місце – 124 голоси), Ангеліна Чуб с.Олеськ (3 місце - 109 голосів).

Комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради запрошує переможців та учасників конкурсу отримати свої призи за адресою с. Вишнів, вул. Незалежності 80а,  (2 поверх, каб.11).

Дякуємо кожному, хто взяв участь у конкурсі, а також тим, хто протягом голосування підтримував конкурсантів, бажаємо радості, позитиву і здійснення всіх мрій!