Інформаційне повідомлення про продовження договорів оренди нерухомого майна без проведення аукціону з 01.01.2021 року

Дата: 24.12.2020 17:39

Вишнівською сільською радою прийнято рішення від 23.12.2020 року   «Про передачу в оренду та продовження терміну дії договору оренди нежитлових приміщень» про продовження терміну дії договорів оренди без проведення аукціону з установами засновником яких є Вишнівська сільська рада:

Назва об’єкта: частина нерухомого  майна – адміністративний будинок Вишнівської сільської ради;

Балансоутримувач: Комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради;

Відомості про об’єкт: площа 142 м.кв.;

Умови оренди об’єкта: частина приміщення передається під розміщення клубної установи с.Римачі з орендною платою 1(одна)  грн.00 копійок в рік за 1 об’єкт.

Місцезнаходження об’єкта: с.Римачі, вул.Миру, 44.

Балансоутримувач: Вишнівська сільська рада;

Відомості про об’єкт: площа 15,75 м.кв.;

Умови оренди об’єкта: частина приміщення передається під розміщення Комунального підприємства «БУГ» з орендною платою 1(одна)  грн.00 копійок в рік за 1 об’єкт.

Місцезнаходження об’єкта: с.Римачі, вул.Миру, 44.

Термін дії договору: 4 роки.