Відбулось засідання практичних психологів та соціальних педагогів

Дата: 28.12.2020 09:28

На базі КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Вишнівської сільської ради відбулось засідання практичних психологів та соціальних педагогів.

Інна Пикалюк, практичний психолог Штунської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, провела майстер-клас для колег на тему "Інноваційні форми роботи практичного психолога". Присутні мали можливість ознайомитися з формами роботи в авторизованій інформаційній системі "Я - ПСИХОЛОГ". Інна Володимирівна розповіла про основні моменти роботи в системі: анкетування, реєстрацію, формування зведених протоколів та звітів. Окрім того, педагогиня повідомила вчителям про платформи для роботи з дітками, зокрема "Логік Лайк", "Розвиток дитини", "До серця дитини" та інші. Психологи та соціальні педагоги мали можливість попрактикуватись у вправах "Знайомство", "Золота рибка", "Займи позицію".

Під час заходу вчителі ознайомилися з новим професійним стандартом "Практичний психолог закладу освіти", результатами акції "16 днів проти насильства" та підсумками роботи психологів та соціальних педагогів громади за І семестр. Про це повідомила керівник міжшкільного інтегрованого методичного об'єднання Оксана Драган.