Відеопривітання Вишнівської сільської ради з Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Дата: 31.12.2020 08:26

Шановні жителі Вишнівської громади!

Ось і завершується для всіх нас непростий 2020 рік . Він був багатим на події. Сподіваюся, що кожен зробить правильні висновки та перенесе в наступний рік тільки позитивний досвід та благі наміри. Новорічне свято – це завжди нові плани і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє. Тож нехай новий 2021 рік принесе вам мир і спокій, буде щедрим на сповнені мрії та нові звершення. Хай у Різдвяну ніч зійде до кожної оселі Господнє благословення, додасть сил, наснаги та наповнить ваші серця і душі Різдвяною благодаттю! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення, мирного неба над головою. Світла вам і радості! Щасливого Нового року та веселого Різдва!

З повагою cільський голова                         Віктор Сущик