В приміщенні Вишнівської сільської ради встановлено платіжний термінал

Дата: 05.01.2021 16:23

Для зручності оплати адміністративного збору у відділі "Центр надання адміністративних послуг" Вишнівської сільської ради встановлено платіжний термінал, який дозволяє відвідувачам ЦНАП проводити платежі миттєво.

Відтепер відвідувачі зможуть здійснити оплату адміністративної послуги готівкою не виходячи із ЦНАПу. Безперечно, такі новації допоможуть комфортніше замовити платну адміністративну послугу та заощадити час відвідувачів. Також, в нас можна здійснити оплату за комунальні послуги (електроенергія, вивіз сміття), поповнення мобільного, інтернет-зв’язку та здійснення інших платежів.

Крок за кроком будуємо безпечну, сучасну, європейську, сервісну громаду орієнтовану на потреби громадян!