Шановні краяни!

Дата: 08.01.2021 15:05

Кабінетом міністрів України  прийнято постанову  09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», щодо продовження карантину до 28 лютого 2021 року та запровадження нокдауну на території України. Це означає, що продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи, а саме заборонено:

• перебування в громадських місцях,  без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
  • самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
  • проведення масових заходів за участю більш як 20 осіб.

Також встановлено, що в період  з 00 годин 00 хв. 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хв. 25 січня 2021 р додатково будуть діяти наступні обмежувальні заходи:

• заборона роботи закладів громадського харчування, торговельного і побутового обслуговування населення;
  • заборона проведення культурних, розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших масових заходів;
  • заборона відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти.

Стан епідемічної небезпеки змушує всіх мешканців громади бути пильними та виконувати санітарно-гігієнічні норми і правила.

Шановні жителі громади! Дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм та правил, щоб не допускати поширення небезпечного захворювання, та бережіть себе і тих, хто поруч з Вами.

Розпорядження Про продовження карантиних заходів та запровадження локдауну на території Вишнівської ОТГ