Робота з сім’ями

Дата: 28.01.2021 17:21

28 січня 2021 року
здійснили виїзд-рейд у Радехівський старостинський округ фахівець із соціальної роботи Вишнівської сільської ради Наталія Ряпич, дільничні офіцери Вишнівської громади Максим Савош та Богдан Остапчук.

Загалом представники громади відвідали 6 сімей, в яких виховуються 12 дітей. Обстежили умови проживання та провели бесіди з батьками щодо відповідального ставлення до виховання, лікування дітей, здійснення  контролю за проведенням дітьми вільного часу, недопущення жорстокого поводження в родинах, профілактики насильства в сім’ї.

Батьків попереджено про відповідальність за належне виховання дітей, їх життя та здоров’я. Фахівець із соціальної роботи надала ряд консультацій з питань цільового використання коштів та оформлення документів для отримання державної соціальної допомоги сім'ям з дітьми.