Шановні мешканці Вишнівської громади!

Дата: 03.02.2021 17:11

В даний час сільською радою розробляється Програма соціально-економічного розвитку Вишнівської сільської ради на 2021-2025 роки. Проєкт Програми розміщено на офіційному сайті Вишнівської сільської ради
(Проєкти рішеннь (1.54 МБ) - №13 Програма соц екон розвитку.docx ).

Метою програми є створення умов для динамічного і збалансованого розвитку економіки громади шляхом забезпечення соціальної та економічної єдності, підвищення рівня конкурентоспроможності, активізації економічної діяльності, що сприятиме зростанню добробуту населення в усіх сферах суспільного життя в подальшому.

В рамках розробки проєкту Програми соціально-економічного розвитку Вишнівської сільської ради на 2021-2025 рр. Сільська рада просить долучатися ініціативних мешканців громади до розробки проєкту Програми для врахування основних  пріоритетів та перспектив соціально-економічного розвитку громади на майбутнє. Свої пропозиції  надсилайте  на електронну адресу vyshniv.lbm@gmail.com до 10 лютого 2021 року. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні  основних завдань та шляхів  розвитку Вишнівської сільської  громади!

Заздалегідь дякуємо!