Щодо укладення договору про надання послуг з вивезення побутових відходів

Дата: 08.02.2021 16:43

З метою дотримання правил благоустрою території населених пунктів Вишнівської сільської ради, підтримання у належному стані прибудинкових територій, для зручності жителів громади Комунальним підприємством «БУГ» запроваджено послуги з вивезення твердих побутових відходів на умовах договору.

При умові укладення договору з КП «БУГ» послуги надаватимуться шляхом збору сміття від території споживача, який в подальшому має право виставляти побутові відходи у власних ємкостях (без сміттєвих пакетів з логотипом КП «БУГ») згідно з затвердженим графіком.

При укладенні договору «Про надання послуг з вивезення побутових відходів» виконавець зобов’язується надавати послуги з вивезення побутових відходів, а споживач зобов’язується своєчасно оплачувати послуги за встановленими тарифами. Розрахунок вартості надання послуг розраховується виконавцем на підставі затвердженого рішення органу місцевого самоврядування. Вартість за 1 повнолітню особу, яка проживає у будинку становить 20.22 грн., розрахунковим періодом є календарний місяць. Послуги оплачуються готівкою в касу виконавця, або на розрахунковий рахунок, не пізніше, ніж до 10 числа місяця, що наступає за розрахунковим.

Для укладення договору Вам необхідно надати копії наступних документів:

•       Паспорт;

•       Ідентифікаційний код;

•       Кількість проживаючих повнолітніх осіб.

За додатковою інформацією просимо звертатись до директора КП «БУГ» Хаїнського С.В. за адресою:

44350, Волинська обл., Любомльський р-н, с. Римачі,вул. Миру, 44

моб. тел. +38 097 274 5040.