20 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2021 11:17

20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Кожного з нас змінила Революція Гідності. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Ми повинні вшановувати Героїв Небесної Сотні не лише в ці жалобні дні. Справедливою даниною світлої пам’яті полеглих патріотів має бути наша щоденна копітка праця в ім’я успішної європейської України, про яку вони мріяли.

Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української Держави!

Слава Українському народові!

Вічна слава Героям!

Бережімо Україну! Любові та миру всім нам.