Дата: 20.02.2021 19:43

Фото без описуЗавершився конкурс читців-декламаторів «До тебе, моя Україно, струна моя перша озветься…» присвячений 150-й річниці від дня народження Лесі Українки. Крім ювілею дочки Прометея Україна святкує цього року  також і 30-ту річницю Дня Незалежності, тому усіх конкурсантів очікувало досить нелегке завдання. Адже на конкурс приймалась тільки  відеозаписи декламацій творів Лесі Українки про Україну або ж творів присвячених Лесі Українці та Україні.

Участь у конкурсі взяли 14 відеоробіт.  Отже, переможцями конкурсу стали:

Діана Федюшина с.Римачі  (1 місце );

Тетяна Міщук с.Вишнів  (2 місце);

Мар’яна Романюк с.Радехів  (3 місце).

Варто зазначити, що для переможців, це лише початок, адже вони пройшли лише  відбірковий етап. Далі їх роботи візьмуть участь у обласному конкурсі читців-декламаторів «Мій любий краю». Тому вітаємо з перемогою в конкурсі і бажаємо успіхів. Вперед, до нових перемог!

Комунальний заклад «Центр культури, мистецтва, естетичного виховання та спорту» Вишнівської сільської ради запрошує переможців та учасників конкурсу отримати свої призи за адресою с. Вишнів, вул. Незалежності 80а,  (2 поверх, каб.11).

Дякуємо кожному, хто взяв участь у конкурсі, бажаємо радості, позитиву і здійснення всіх мрій!