Про затвердження Плану діяльності Вишнівської сільської ради з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2021 рік

Дата: 22.02.2021 17:36

ВИШНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ   ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

1 СЕСІЯ VІІІ СКЛИКАННЯ

друге пленарне засідання

Р І Ш Е Н Н Я

3 грудня  2020 року                        с. Вишнів                                          №1/28

Про затвердження Плану діяльності  Вишнівської сільської ради з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2021 рік

Відповідно до пункту 7  частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР (зі змінами), статей 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-ВР, пропозицій відділів сільської ради та виконавчого комітету, з метою врегулювання господарських відносин  на території громади, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, за рекомендацією постійної комісії з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку,  Вишнівська сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити План діяльності Вишнівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік (додається).

2.Оприлюднити План діяльності Вишнівської сільської ради з підготовки та розгляду проектів регуляторних актів на 2021 рік на офіційному сайті Вишнівської сільської ради в десятиденний термін з моменту підписання цього рішення.

3.Керівникам структурних підрозділів сільської ради та виконавчого комітету при розробці регуляторних актів, не передбачених Планом, затвердженим пунктом 1 рішення, вносити відповідні зміни не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки такого проекту, відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

4.Постійній комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку забезпечити підготовку експертних висновків щодо регуляторного впливу проектів регуляторних актів, які внесені на розгляд сесії сільської ради про відповідність вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності, депутатської діяльності і етики.

Сільський голова                                                           Віктор СУЩИК

Богуш

до рішення сесії Вишнівської сільської ради

від 03.12.2020р. №1/28